fbpx
CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

Piko WP Host

1 CORE CPU HAKKI

1$/aylık

SATIN AL

NANO WP Host

2 CORE CPU HAKKI

2$/ay

SATIN AL

Nitro WP Host

4 CORE CPU HAKKI

3$/ay

SATIN AL

SÜPER HİZMET, UYGUN FİYAT

Linux İşletim
Sistemi Yapısı
SSD Disk
Teknolojisi
Worpdress
Yönetim Paneli
cPanel Desteği
Ücretsiz
Özel Hata
Sayfaları
Zamanlanmış
Görevler
DNS
Yönetimi
Web Mail
Hizmeti
Uygun
Fiyat
24/7/365
Teknik Destek

Litespeed ileYaşayın

Güçlendirilmiş Litespeed sunucularda daha fazla site barındırıldığı gibi daha iyi performans alabilirsiniz. Teknolojinin son nimetlerinden olan Litespeed sistemi Apache sistemine nazaran dosya, php, cgi, perl sistemlerinde sizlere daha hızlı çözümler sunmaktadır. Litespeed web server, apache sistemine göre Cpu ve Ram kullanımınızı daha verimli hale getirerek sizlere hız olarak geri dönüşüm sağlamaktadır. Litespeed web server yapısındaki geliştirilmiş sistemler nginx veya apache sistemlerinden daha çok php performansı elde etmenizi sağlamaktadır.

Eski sunucunuz ile yeni litespeed web server arasındaki farkı görünce çok şaşıracaksınız. Haydi durma bizimle iletişime geç daha hızlı web sitesini sende hak ediyorsun.

Wordpress'e ÖzelGüvenlik Önlemleri

Web sitelerinizin güvenliğine en az sizler kadar önem veriyoruz. Dosyalarınızın güvenliği için sunucularımızda 3 ayrı güvenlik sistemi kullanmaktayız. Güvenlik politikamızın en önemli bölümleri Dos, DDOS saldırılarına karşı koymaktır. Web siteleriniz en üst seviye web güvenlik duvarı olan (WAF) ile korunmaktadır. Geliştirilmiş anti-spam korumamız sayesinde domaine ait e-postalarınız her zaman güvenle korunmaktadır. Tüm bu önlemler sayesinde yüksek bant genişliği olan sunucularınızı standart performansta kullanabilirsiniz. Çoğu güvenlik önlemi yeni çıkan tehditlere karşı korumasız hale gelmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarımız ile yeni tehditler hakkında en kısa sürede bilgi sahibi olarak zararlı saldırı ve dosyalara karşı önlem almaktayız. Bu sayede en yeni tehditlere karşı bile sunucuları koruyor ve dosyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Öte yandan Firewall ile üst seviye güvenlik önlemi sağlayarak sunucuda yer alan kullanıcı kimliklerinizi koruma altına alıyoruz.

Taşıma

Başka bir firmada site yada siteleriniz mi  var ? Nettacompany kalitesine geçmeyi mi düşünüyorsunuz ? Siz hiç zahmet etmeyin biz sizin yerinize çok kısa sürede ücretsiz olarak web sitelerinizi eski sunucu veya hostiginizden Nettacompany serverlerine taşıma sağlıyoruz. Sunucu değişikliğiniz sonrasında yapılan web sitesi taşıma işleminde hiçbir veri kaybı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Bu hizmetimizden yararlanmak için Nettacompany altyapısında yer alan hosting, reseller paketlerimizden birisine sahip olmanız gerekmektedir. Yoksa siz hala Nettacompany ile tanışmadınız mı ? Canlı destek ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Neden WordPress Hosting ?

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) içerisinde en çok kullanılan php tabanlı açık kaynak sistemi WordPress’tir. Bu sistemi dünya çapında 60 milyon’dan fazla kullanıcı kullanmaktadır. Türkiye’de bu oran 420.000 adettir. WordPress sisteminden en güzel verimi Linux işletim sistemli hosting ve Cpanel’den alabilirsiniz. WordPress sistemi kurulumu için dakikalarca uğraşmanıza gerek kalmadan Cpanel üzerinden Softaculous yardımıyla tek tık ile wordpress siteniz kullanıma hazır olur.

WordPress sistemi barındığı hosting kaynaklarını en fazla kullanan içerik yönetim sistemidir. Bu sebepten ötürü wordpress hosting alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Nettacompany’nin sizler için hazırladığı optimize edilmiş wordpress hosting paketlerini inceleyebilirsiniz.

Wordpress Hosting Avantajları Nelerdir ?

WordPress hosting hizmeti, Nettacompany bünyesinde özel olarak hazırlanarak optimize edilmiş sunucularda barınmaktadır. Bu sayede hosting hizmetlerine göre daha iyi performans ve daha az kaynak tüketimi ile sitenizi uçuşa geçirebilirsiniz.

Wordpress Hosting Hizmetinde Haftalık Yedek Alınıyor mu ?

Otomatik yedekleme sayesinde WordPress Hosting paketinizde yer alan siteniz haftalık olarak yedeklenmektedir.

Ücretsiz Taşıma Hizmetinizden Nasıl Yararlanabilirim ?

Paket satın alımı yaptıktan sonra teknik destek ekibimiz ile panel üzerinden iletişime geçerek gerekli bilgileri teknik ekibimize iletmeniz gerekmektedir.

Sizleri Neler Bekliyor ?

CPU Kesin Çözüm

WordPress kullanıcılarının muzdarip olduğu konuların başında gelen CPU sorununa NettaCompany Hosting Paketleri ile çözüm getiriyoruz. Sizlerde CPU sorununuza NettaCompany ile kesin çözüm bulabilirsiniz.

Tüm Eklentilere Uygun

Sitenizde kullanmak istediğiniz tüm eklentiler NettaCompany tarafından sunulan WordPress Hosting ile sağlıklı bir şekilde çalışacak, dilediğiniz eklentileri kullanabileceksiniz.

Kolay Kurulum

Hosting paketinizi ile bitlikte sağlanan ücretsiz C Panel hizmetimiz sayesinde WordPress ve Dünyanın en çok kullanılan scriptlerini tek tuş ile kurabilir, dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Özel WordPress Desteği

WordPress kullanıcılarına özel olarak sunulan teknik destek hizmetimizden 7 gün 24 saat ücretsiz olarak faydalanabilir, hosting paketinizle ilgili tüm sorunlarda limitsiz destek alabilirsiniz.

Güvenlik

Tarafımızdan özel olarak sağlanan eklentiler ile WordPress hosting paketinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. WordPress Hosting hizmeti ile birlikte dilerseniz SEO Danışmanlık paketi de satın alabilirsiniz.

İonCube Desteği

NettaCompany İonCube desteği ile hosting paketinizde ve sitenizde dilediğiniz lisanslı temayı kullanabilir, sorun yaşamadan sitenizin yayınına devam edebilirsiniz.

Sorunsuz Yedekleme ?

Verileriniz her hafta düzenli olarak yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. Bu sayede taşıma işlemlerinde veya ani kapanlarda oluşacak sorunları ortadan kaldırır.

Evet %200 CPU İzni

WSistem kaynakları web siteniz için yetersiz geldiğinde CPU limitinizi %200’e kadar arttırabilirsiniz.

Dil Seçin »