fbpx
CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

Merhaba konuk yazar,

Firmamız blog sayfasında bir adet makale yazıp içerisinden link almak ister misin? Sektörümüz ile ilgili uygun bir özgün yazınızı bizlerle paylaşarak ve bu yazı içerisinde sitenize bir link çıkarak sitenize destek çıkabilir ve üst sıralara yükselmek adına bir adım atmak istemezmisiniz. Aşağıda ki kriterlere uygun şekilde biz makalenizi bizlere mail yada form ile göndererek firmamız blog sayfasında makalenizi yayınlayabilir ve backlink alabilirsiniz.

Firmamız sitesinin DA : 30 / PA:35 olup Alexa TR 6K , Global 500K‘dır. Ahrefs analizleri sonucu UR:25 / DR:45 şeklindedir. Detaylı test için NettaCompany Alexa ve Ahrefs sitesinden yapabilirsiniz.

Makale içeriğinde önem verilen kriterler ise, en az 1000 Kelime ve 3 Adet Resimden oluşmalıdır. Makale %100 Özgün ve daha önce hiç biryerde kullanılmamış olması gerekir.  Kelimeler tamamen benzersiz olmalı Blogta paylaşılan linkler kalıcı olup asla silinmeyecektir. Makale içerisinde en fazla 1 adet anahtar kelime ve bu anahtar kelimeye link verilebilir. H etiketlerine dikkat edilmelidir.

Yazılan ve gönderilen makaleler testlerden geçerek ertesi gün ilgili uzman ekip tarafından incelenip sitemizde yayına alınacaktır. En fazla 100 makale paylaşılacak olup genel anlamda kriterlere uygun makalelerin tümü kabul edilecektir.

Örnek Makaleler ;

 1. https://www.nettacompany.com/siteniz-icin-ucretsiz-resim-kaynaklari-ve-ipuclari.html
 2. https://www.nettacompany.com/chrome-baglantilarinda-https-kullanimi-hizla-artiyor.html
 3. https://www.nettacompany.com/9-adimda-wordpress-hizlandirma-optimizasyonu.html
 4. https://www.nettacompany.com/guvenli-baglanti-kurulamiyor-hatasi-cozumu.html
 5. https://www.nettacompany.com/schema-org-yapisal-veri-nedir.html
 6. https://www.nettacompany.com/blog-yonetiminde-temel-hususlar.html
 7. https://www.nettacompany.com/basarili-bir-blog-icin-5-altin-tavsiye.html

İçerik, Webmaster dünyası ile alakalı herşey olabilir. Daha detaylı bilgi için Blog sayfamızı kontrol edebilirsiniz. Hemen şimdi aşağıdaki formu doldurarak bizlere maklenizi gönderebilir ve bloğumuzda yayınlayabilirsiniz. Yorum olarak merak ettiklerinizi sorabilir, hızlı şekilde cevap alabilirsiniz.

 

  Makale Gönderme Formu
  1. Makale Kategorisi

  2. Makale Başlığı

  3. Makale Öne Çıkan Görsel

  4. Makale ( Word veya PDF )

  5. İsminiz

  6. E-Posta Adresiniz

  7. Web Siteniz

  Dil Seçin »