fbpx
CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

NettaCompany KURUMSAL

Müşteri odaklı hizmetleri ile yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam eden Nettacompany, her geçen gün bu hizmetlere yenisini eklemektedir. Nattacompany web tasarım ve Nettacompany web hosting hizmetlerimiz ile sizleri de kalite ve eksiksiz hizmetlerle tanıştırıyoruz… Hakkımızda yapılan yüzlerce olumlu yorum, bu zamana kadar verdiğimiz profesyonel hizmetlerin karşılığıdır.

Biz Kimiz?

25 yılın üzerinde deneyimli saha ve operasyonel ekibimizle tedarikçiniz değil, çözüm ortağınız olarak yanınızda oluyoruz. Akademisyen seviyesinde yöneticilerden, mühendislere, saha ekiplerinden lise öğrencilerine kadar geniş yelpazeden oluşan bir ekibiz. Her yıl yüzlerce gencin kurumsal iş dünyasına adım atması için öncülük ediyoruz.

2014’te kurulmuş, 2020 yılında Bir NK Teknoloji markası olarak devralınan NettaCompany’nin entelektüel birikimi ile kendinizi güvende ve huzurlu hissedersiniz.

 

 

İtibarlı ve güvenilir yönetim ekibi

Deneyimli ve çevik teknik kadromuz

En uygun çözümü sunan satış öncesi ekibi

Hizmetlerinizin kalitesini sizin yerinize ölçen satış sonrası ekibi

Son yenilikçi teknolojileri sunma konusunda öncü ekibimizle inovasyon süreçlerinizde değer üretiyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

Dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimli ekibimizle dijital ortamlarda görünürlüğünüzü artırıyoruz.

Son teknoloji altyapımızla web sitelerinizin yüksek performansla çalışmasını sağlıyoruz.

Hazır Web sitesi paketleri veya özel yazılım çözümlerimizle sitelerinizi hızlıca, modern arayüzlerle oluşturmanızda yardımcı oluyoruz.

Kurumsal çözümlerimizle bir işletmenin ihtiyaç duyduğu yerli e-posta, sanal sunucu, yedekleme, siber güvenlik, felaket kurtarma merkezi vs. çözümlerimizle sistemlerinizin 7×24 optimum maliyetlerle çalışmasını sağlıyoruz.

Nereye Gidiyoruz?

Yurtiçi çok sayıa başarılı projeye imza attık. Kısmen de olsa hizmet ihracatı yapmaktayız. Ülkemizde operasyonel anlamda mükemmel seviyeye geldikten sonra Dünyaca bilinen bir Bulut Sistemleri Tedarikçisi’ne dönüşmeyi hedefledik. Bu süreçte oluşturduğumuz çözüm ortağı ekosisteminin de katkılarıyla hızlıca büyüyerek teknolojiyi ithal eden değil, entelektüel birikimimizi ihraç eden bir kurum olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

NettaCompany Hakkında?

 

2020 son çeyreğinde devraldığımız NettaCompany 6 yıldan uzun süredir kurumsal web çözümleri sunmaktadır.sunucu-slider-1

50 ye yakın yenilikçi servislerimizi güçlü sistem altyapımız ile tam otomatik olarak yürütüyoruz.

Dünya üzerinde 7 farklı lokasyonda hizmetlerine devam eden şirketimiz bireysel müşteriden kurumsallara kadar binlerce müşteriye kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Yerli ve uluslararası hosting değerlendirme kuruluşlarından ödüller aldık. Alexa’da Türkiye’de ilk 3.000 site arasında yerimizi koruyoruz.

Hosting şirketinden, katma değerli hizmetleri sunan bir bulut şirketine dönüştürmeye devam ediyoruz.

 

NettaCompany Sizlere Neler Sunar ?

Barındırma Hizmetleri : Site barındırma hizmetimiz ile müşterilerinize kesintisiz hizmet verebilirsiniz. Dilerseniz Windows dilerseniz Linux sunucularımızdan hizmet alabilir, internet sitenizin kapılarını kesintisiz olarak dünyaya açabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri : Ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinize sunmanızı kolaylaştırıyor ve sizleri birbirinden cazip e-ticaret paketleri için sunduğumuz avantajlardan yararlandırıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli e-ticaret Pakerlerimiz ile internetteki mağazanızı hemen açabilirsiniz.

Yazılım Çözümleri : İİnternet üzerinden yapacağınız tüm işlemleriniz için Nettacompany olarak özel yazılımlarımız ile yanınızdayız. PHP, ASP, NET, C#, JAVA ve diğer tüm yazılım dillerinde uzman personelimiz ile tüm sorunlarınıza hızlı çözümler getiriyoruz.

Dinamik İçerik Çözümleri : İnternet sitenizde yer alan tüm içerikler tarafımızdan özenle hazırlanmakta ve ziyaretçilerinize sunulmaktadır. Gerek görsel gerekse yazılı içeriklerinizde gösterdiğimiz titizlik internet sitenizi arama motorlarında da üst sıralara çıkartmaktadır.

Web sitesi ve diğer web tabanlı uygulamalarınızın tamamı için özel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Web sitelerinizi ve uygulamalarınızı danışmanlık hizmetimiz ile daha iyi yerlere getirebilir, müşterilerinize eşsiz bir hizmet sunmaya başlayabilirsiniz.

Dil Seçin »