fbpx
CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

NettaCompany'den İnanılmaz Adwords Ayarı Kesinlikle, düşük maliyetlere yüksek tıklamalar alacaksınız. Kalite puanlarınız tam olarak 10/10 olarak görebileceksiniz.

ADWORDS-MİNİMAL

$10 /Tek Sefer satın al
 • 1 ADET KAMPANYA
 • 1 ADET REKLAM ALANI
 • 8 ADET ANAHTAR KELİME

ADWORDS-PASIFIK

$15 /Tek Sefer satın al
 • 3 ADET KAMPANYA
 • 3 ADET REKLAM ALANI
 • 16 ADET ANAHTAR KELİME
 • MOBİL CİHAZ DESTEĞİ
ArkaHost

ADWORDS-ULTIMATE

$25 /Tek Sefer satın al
 • SINIRSIZ ADET KAMPANYA
 • SINIRSIZ ADET REKLAM ALANI
 • SINIRSIZ ADET ANAHTAR KELİME
 • MOBİL CİHAZ DESTEĞİ
 • BÖLGESEL ÇALIŞMA
 • TEKLİF DÜZENLEMELERİ
 • REKLAM UZANTILARI
 • KALİTELİ DERLEME

KISACA ADWORDS OPTİMİZASYONU

Dünyanın en fazla kullanılan arama motoru olan Google, Adwords hizmetiyle de binlerce web sitesini hedef kitlelerine ulaştırmaktadır. Arama yapılan kelimelerde otomatik olarak yayınlanan bu reklamlar hem ürün satışı yapan hem de markasını yaratmak isteyen kullanıcılar için büyük fayda sağlamaktadır.

Ancak bilinçsiz bir şekilde yapılan reklam çalışmalarında yüksek miktarlarda zarar edilmesi de söz konusudur. Örnek vermek gerekirse aynı kelimede çıkacağınız bir reklama siz tıklama başına 1 TL, 2 TL, hatta daha yüksek rakamlar ödüyorken, uzman kişiler bu rakamları 0.10 kuruşa kadar düşürmekte ve tıklama sayısını da artırmaktadır.

REKLAMINIZ 1. SIRADA ÇIKSIN

Adwords optimizasyonu ile reklamlarınız google’da 1. sıraya çıksın. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile reklamlarınız hedeflenilen satın alımı yüksek olan kişilere gösterilmektedir. Bu sayede reklamlarınıza gereksiz tıklamaları ortadan kaldırarak size gelir getirecek kişilere tıklama yaptırıyor reklam bütçenizden daha fazla kar elde etmenizi sağlıyoruz.

SATIŞLARINIZ ARTSIN

Nettacompany Adwords optimizasyonu ile satışlarınızı artırmaya hazır mısınız ? Gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde satışlarınızda %50 oranında artış gözleyeceksiniz. Eskiden yürüttüğünüz politikaları tamamen unutun farklı tarzımız ile ideal bütçe ile maximum satış yapmanızı sağlıyor ve sizi geleceğe hazırlıyoruz.

BİLMENİZ GEREKENLER NELER Mİ ?

Dünyanın en büyük reklam ağı olarak değerlendirilen Google Adwords, rekabetinde yoğun olduğu bir ortamdır. Kelimelerinizdeki tıklamalara yüksek ücretler ödememek, daha fazla müşteriye daha düşük maliyetler ile ulaşmak için danışmanlık almalısınız.

Google Adwords çalışmanızda harcamayı planladığınız rakam, ulaşmayı hedeflediğiniz müşteri kitlenize denk bir rakam olmalıdır. Bu nedenle planlarınızı iyi yapmalı ve bu işin uzmanı firmalardan ön araştırma ile ilgili ücretsiz destek almalısınız.

Anahtar kelimeleriniz için iyi bir araştırma gerçekleştirilecek ve bu kelimelerin gün içerisindeki aranma hacimleri, aranma saatleri tespit edilecek ve reklamlarınız uygun bulunan saat dilimlerinde yayına alınacaktır.

Müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak, ürün satış hacminizi artırmak ve akılda kalıcı olmanız için Google Adwords çalışması yapmanız gerekmektedir.  Yapılacak çalışma ile reklamlarınız kullanıcılara ilk seçenek olarak sunulacak ve markalarınız bilinirlik kazanacaktır.

Google Adwords hesabınız NettaCompany ekibinde yer alan Google Adwords uzmanları tarafından yönetilecek, gerekli raporlamalar anlık takip edilecektir. Ancak sizlerde dilediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak çalışma detaylarına ulaşabileceksiniz.

Alanında uzman personelleri ile sektöre yeni bir nefes getiren NettaCompany, her alanda olduğu gibi Google Adwords danışmanlığında da sizlerin yanında yer alacak, satış hacminizin artması ve maliyetinizin düşmesi için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirecektir.

İnternet üzerinden ürün satışını yapmak ya da bu satışları artırmak, marka bilinirliğini artırmak, müşteri sayısını artırmak ve yüksek cirolara ulaşmak isteyen tüm firma ya da bireysel internet siteleri Google Adwords çalışması yapmalıdır.

Google Adwords anahtar kelimenize göre bir tıklama maliyeti sunmakta ve bu tıklama maliyeti üzerinden reklamlarınızı yayınlamaktadır. Ancak NettaCompany ile bu maliyetleri düşürmek ve tıklamaları artırmak için gerekli altyapıya sahiptir. Yani daha az maliyet ile daha fazla müşteriye ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Dil Seçin »