fbpx
CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

Soru 1 : Geri ödeme (iade) koşullarınız nelerdir ?

Cevap : www.nettacompany.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin ( Alan adı, SSL sertifikası, Sosyal Medya, Kampanyalı Paketler ve Sunucu hizmetleri hariç ) tüm hizmetlerimizin 3 gün içinde sorgusuz müşterinin hesabına kredi şeklinde %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir. Ek olarak ürün iadesinin gerçekleşmesi için firmamız tarafından sorunlu olması gerekmekte yada soruna çözüm bulunmadığı taktirde gerçekleşir.


Soru 2 : Garanti koşulları nelerdir ?

Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.


Soru 3 : İptal koşullarınız nelerdir ?

Cevap : www.nettacompany.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ödeme tarihinde hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.


Soru 4 : Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ?

Cevap : Kredi kartı ve Mobil ödeme ile yapılan ödemelerde, web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Sunucu, Co-location veya vps hizmetlerinde kurulum en geç 1 gün içinde yapılmaktadır. Banka havalesi gerçekleştiriyorsanız havale kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.

Dil Seçin »